Já chápu, že se sem většinou dostanete přes seznam a tak podobně,ale vážně by mě potěšilo kdybyste vy, co mi tak vesele spamujete u několik let starýho článku u Starstable Online projevili trochu snahy a podívali se jestli tu náhodou není další, informovanější článek. (přímo tady)
Díky všem, Arabin, autorka blogu

Momentální výběr povídek:

Dokončené:

Hodina s následky

25. února 2009 v 16:32 | Arabian

Dlouuuuuho jsem zvažovala jak to pojmenovat. Hodně dlouho. Pro ty co se těší že to na konci Phila zabije je mi líto. Zdrhne spratek jeden! Ale Wonder tim Destiny zachrání a to je hlavní! Mimochodem chcete pozaí na plochu, rozvrhy, záložky a třeba i avatary s obrázky hlavních postav? Já je mám na ploše ♥. V případě zájmu napište stejně nemám co dělat.
Uveďte co chcete za výrobek a kdo na něm má být. (příklad=avatar s Wonderem v přeměně na rapidashe-to ohnivý cosi-)


Amanda krokovala s oddílovým koněm na jízdárně. dnes bylo první setkání klubu po dlouhém odpočinku. Mandy tu byla první. Ještě chvilku krokovala a potom se pustila do klusu. Docela jí zajímalo kdo tu bude. Jasně! Suzy a určitě taky Alex. A pak ještě má přijít jedna holka ale tu neznala. A pak je tu klučičí oddíl. Hm tam prej bude Adam, pak její brácha, A.J.(Ejdžej), MArkus a Drew. Silas, stájovej koník znuděně pohodil hlavou. Nebyl jako jeho spousta energických hříbat. Byl starej a línej. Najednou se otevřely dveře arény a Mandy vzhlédla.
Dveřmi prošla Suzan a její Darkai. Suzy se usmála na Amandu a začala se se svým koníkem rozehřívat.
Jsou fakt dobří! tak a kdo b ude další? Uslyšela hlasité řehtání. Jasně! Jsou známí, jsou dobří a jsou tady! Alex a Wonder. pomyslela si Amanda. Jako na povel se do jízdárny přihnal velkej kůň neznámýho plemene s jezdkyní kerá ho obratně ovládala.
 (Pod títmto textem je padesátý obrázek :) )
Kráčel hrdě a energicky. Prostě jako šampion. Alex zvedla ruku na znamení pozdravu a pobídla Wondera na dráhu. Sice rozcvičit nepotřeboval ale jinak by ho Alex nenechala jezdit.
Všechny zraky se za,ěřili právě na tuto dvojici. Několikrát se ozvalo zavrzání vrat. Mladí i dospělí jezdci chtěli ty dva vidět! Pak se v sluncem ozářených vratech objevila poslední jezdecká dvojice.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Co si myslíte o komixu Šampionka?

Je úžasnej!
Je dobrej.
Ujde.
Je to hnus!

Komentáře

1 Rochelle Rochelle | 25. února 2009 v 21:15 | Reagovat

Hmm, tak Alex s Wonderem jsou slavní jo? Tak to je něco xD

No, tak porovnání Silase a Wondera je trošku rozdílný... chudák Silas xD

Tak já bych si objednala (objednala? xD), Wondera (samotnýho) v nějaký hezký póze, na plochu *-*

Chudáku, hned tě zaúkoluju xD Jinak dík:)

2 Arabian Arabian | E-mail | 27. února 2009 v 16:25 | Reagovat

to víš. Wonder je známej! je skvělýho původu a má ambice na šampiona. a Alex? Ta je jediná která se na něj může posadit. a to se na tak malým ostrůvku neutají :)

a k tou pozadí na plochu. to už mám pro tebe hotový!

3 Rochelle Rochelle | 27. února 2009 v 22:55 | Reagovat

Mmm.. díky!

4 hanah montanah hanah montanah | E-mail | 4. dubna 2009 v 12:44 | Reagovat

ju ten se mi libi ja se tesim na 4

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.