Já chápu, že se sem většinou dostanete přes seznam a tak podobně,ale vážně by mě potěšilo kdybyste vy, co mi tak vesele spamujete u několik let starýho článku u Starstable Online projevili trochu snahy a podívali se jestli tu náhodou není další, informovanější článek. (přímo tady)
Díky všem, Arabin, autorka blogu

Momentální výběr povídek:

Dokončené:

Seznam povídek

22. února 2010 v 20:54 | Arabian
Tohle mě baví. Až půjde menu tak tu budou aktivní odkazy.

Mysteria
Tři stáda kouzelných koní si až do příchodu měsíčních žila naprosto spokojeně. Jenže kromě měsíčního stáda přichází i lovci. A právě měsíční by mohli zabránit zkáze.

Forest
Liana se svým pegasem Arim vyráží na první válečnou výpravu. Brzy si najde skvělé přátele a začne odhalovat svou tajemnou schopnost.

Strážci hrobky
Elita Nebeské rady
Co se asi stane když se probudí velmi mocní strážci hrobky? Není to nic dobrého! A rozhodně to nezpůsobila ta skupina archeologů. Proto začne Luxor se svou kamarádkou Amnertis hledat spojence který je dopraví do Jižní Ameriky.

Ochránci pramene
Elita Nebeské rady
Bezejmená(později jí rada přidělí jméno Faith) se stala strážkyní všeho života na Zemi. A co když je to samička a čeká mládě? A proto Bezejmená musí bojovat a uchránit Life před lovci. Objevuje se nečekaná pomoc.

Ochránce amuletu
Elita Nebeské rady
Vědci zkoumající Antarktidu se nejspíš zbláznili. Nebo je ten magický chladnokrevník nesoucí oslnivý amulet a křišťálovou hůl skutečný? Ano! A jmenuje se Iceking. A amuletu říkejte třeba Treasure.

Strážci chrámu
Elita Nebeské rady
Chrám skrytý v jednom z Asijských pralesů je jediná brána kNebeské radě. Zároveň to má být úkryt smrti - Deatha. A jako jeho strážce je zvolena Halfblood. Tato mladá klisna má ale problém najít přátele kteří by jí byli podporou. Někdo by se našel. Jenže ten žije hodně daleko.

Apologize
Já věděla že mi to něco říká. Spletla jsem se s tím i ale ono už to končilo. Se mi to nechtělo celý přepisovat. A teď k ději. Na světě jsou zvířata která mění lidskou DNA. Takto změnění lidé získávají zvířecí schopnosti. A pak je tu ta jednorožka. A někdo jako Apo(nebo třeba taky ne) se přece musí chránit!
Povídku seženete pouze na požádání na mém emailu(arabian@seznam.cz)

Apoloigize II
Kdybych vám napsala celej název tak přijdete o všechnu legraci. Jde o to že hrdinové(až na Apo a její majitelku) se vrací. A jsou tu i noví. A to všechno na novém místě!
Povídku seženete pouze na požádání na mém emailu(arabian@seznam.cz)

Poslední bitva
Impressive title povídka(částečně). Ze začátku je to o bojovníkovi který přišel o všechno, pak o Element Fire a nakonec o Eleanor protože žádný lví svět ve skutečnosti není. JEnom tajemná knížka kterou Eleanor našla. Nebo je to jinak?
Povídku seženete pouze na požádání na mém emailu(arabian@seznam.cz)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 J.T. J.T. | E-mail | Web | 23. února 2010 v 18:56 | Reagovat

těším se na to menu...až je budu moct všechny přečíst, páč takhle se k nim hodně těžko proklikám...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.