Já chápu, že se sem většinou dostanete přes seznam a tak podobně,ale vážně by mě potěšilo kdybyste vy, co mi tak vesele spamujete u několik let starýho článku u Starstable Online projevili trochu snahy a podívali se jestli tu náhodou není další, informovanější článek. (přímo tady)
Díky všem, Arabin, autorka blogu

Momentální výběr povídek:

Dokončené:

WH - Alfa

22. dubna 2010 v 20:03 | Arabian |  Arabian tvoří
1
Necháme Prina Prinem a přesuneme se k Alfě. Trvala mi o dost déle(nejhorší to zatím bylo s Incem! asi hodinu jsem ho tam patlala) než Prin, ale nakonec jsem ty flíčky vykutala.

2
Tak kdo chce zkusit psaní komixů ve skupině? Inspirovala jsem se u povídek které píše víc lidí(většinou dva). Vždycky by někdo napsal jeden díl a ostatní podle něj napsali svůj vlastní(stejný děj ale byly by tam vždycky jiný pocity hlavního hrdiny protože každej by psal za někoho jinýho). Takže máme čtyři stejný ale zároveň úplně jiný úryvky.
3
Alfa je nejklidnější z koní pro táborníky. Má velmi přátelskou povyhu a dělá to z ní perfektního koně pro začátečníky. A miluje skoky. Párkrát už se dobře předvedla v parkuru. A trénér byl čím dál tvrdší. A nakonec se dostala do rezervace WH a stala se vůdcčí klisnou.
4
Alfa není hloupá. O Prameni ví svoje. Snaží se zjistit jeho tajemství čímž se částečně řadí k Druhé straně. Ale zároveň má přátele a ti jí nenechají propadnout "peklu".
5
Druhá strana je možná ještě horší než peklo. A proto se nikdy nesmí dostat k Prameni. O prameni někdy příště. Je to hodně nebezpečné téma.
6
7
Tak nějak to vypadá v Prameni. Temnota, děs a nejistota co s vámi bude. Dřív nebo později vás dostanou. Kdo? To je ten problém. Oni jsou Nikdo.
8
9
10
11
12
13
14
15
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Lilly*  -   Aff *Lilly* - Aff | Web | 23. dubna 2010 v 19:02 | Reagovat

O_O O_O O_O Koktám oněmením :D JE TO DOKONALÉ! Opravdu Arbí, jsi skvělá, hrozně se těšíííííííím! :-D

2 grepiiik grepiiik | Web | 24. dubna 2010 v 9:49 | Reagovat

už se teším a mozna si i vyskouším to psaní ve skuině :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.