Já chápu, že se sem většinou dostanete přes seznam a tak podobně,ale vážně by mě potěšilo kdybyste vy, co mi tak vesele spamujete u několik let starýho článku u Starstable Online projevili trochu snahy a podívali se jestli tu náhodou není další, informovanější článek. (přímo tady)
Díky všem, Arabin, autorka blogu

Momentální výběr povídek:

Dokončené:

WH - Inco

23. dubna 2010 v 19:44 | Arabian |  Arabian tvoří
1
Co by to bylo za komix bez naprostého potřeštěnce? A to je právě Inco. Trval mi hodně dlouho. Už jen chytnout barvu(která stejně není dokonalá) byla fuška. A pak navíc fleky bílé a pak i černé. Ale výsledek je krásnej koníček.

2
Děj komixu WH začíná snem vůdce stáda, Prina. Je čas vstávat! Brzy se do vrat rezervace Wild Horses nebo také Ztracených nahrne horda děcek ze všech koutů Země. Začíná první letní tábor. A je tu nová hrozba. Pramen! Zatím přežili jen dva. Ale Pramen si je brzy přivolá zpátky. On se ničeho jen tak nevzdá.
3
Inco se dostal do Pramene ještě jako hříbě. A pak podruhé s Prinem. Vždycky je tu jeho hvězdička, jeho věčný přítel. Rodiče nemá. Zabili mu je lovci. A právě tehdy se poprvé dostal do Pramene.
4
Pramen to je něco... špatně se to popisuje. Když se do něj dostanete většinou není cesty zpět. Přežijí jen vyvolení. Tomu zbytku... Ach bože! Je to něco tak neskutečně odporné. Ten zbytek padnul za oběť NIKOMU a NIČEMU. Co to je? Dá se říct že nic. Pouhé otisky lidských a zvířecích duší. Bloudí po Prameni a hledají své oběti. Nikdy vás hned nevysají. Dají vám ochutnat vyšší zlo.
5
Dostanete mizivou šanci na přežití. A pak započne lov. NIKDO a NIC jsou velmi krutí. Jen ti nejsilnější uniknou. I tak si je Pramen dřív nebo později zavolá zpátky. Pokud do té doby nepropadnou vyššímu zlu.
6
I druhá strana je v porovnání s Pramenem nebo dokonce vyšším zlem pouhý brouček. Přesto je velmi nebezpečná. Její členové přímo prahnou po tajemství Pramene a síle vyššího zla. Je jim jedno komu ublíží nebo koho zabijí.
7
Zpátky k Incovi. Je to miláček a rád skáče. Ale ne parkur. Spíš crossové závody. Je to kříženec appaloosy a moraba, miluje zelená jablka a nenávidí veterináře.
8
9
10
11
12
13
Zítra tady nebudu takže nic nečekejte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliizabeeth Eliizabeeth | E-mail | Web | 24. dubna 2010 v 12:31 | Reagovat

Nádhernej OO

2 ~ C a l l s y ~ C a l l s y | 25. dubna 2010 v 10:03 | Reagovat

krásne :) máš užasné nápady na koníky :) těším se na ten komix

3 ~ C a l l s y ~ C a l l s y | 25. dubna 2010 v 12:53 | Reagovat

Jo ale stejně bych byla raději kdybys to psala jen TY na povídky máš obrovské nadání ! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.