Já chápu, že se sem většinou dostanete přes seznam a tak podobně,ale vážně by mě potěšilo kdybyste vy, co mi tak vesele spamujete u několik let starýho článku u Starstable Online projevili trochu snahy a podívali se jestli tu náhodou není další, informovanější článek. (přímo tady)
Díky všem, Arabin, autorka blogu

Momentální výběr povídek:

Dokončené:

Stračí hnízdo

23. května 2012 v 17:39 | Arabian
Protože tohleto cosi je líný cokoliv napsat a protože tohleto cosi je moc hyperaktiní, než aby jako každej správnej krchla způsobně chrnělo v posteli.
A proto tohleto něco zase pokreslilo asi tři strany skicáře formátu A3 (a už mi žádný nezbyly, to abych pomalu zase vyrazila na lov nebohejch papírnictí... nebo někoho kdo nakoupí za mě)


Stračí hnízdo je takomá moje nejnovější povídka. A nebyla by to moje povídka aby to nemělo aspoň jednu velkou lidožravou kočku (nebo dezorientovanýho démona)
A žádná lidožravá kočka není vyšinutější než hlavní lidožravá kočka Hnízda. (Curse je kříženec ducha a démona, to se nepočítá)
Kdysi to též bylo známý jako Miira, ale kdysi to taky nestřílelo do lidí (jo, tahle taky) a pomáhalo tatíčkovi v obchodě. Už jsem zmiňovala střílení do lidí? To je velice důležitá součást jejího života. Střílí je při snídani, okusuje je k obědu a střílí je i při večeři.
Ale jinak je to opravdu přítulná bytost.

První tady máme kresbu přímo k jedný části povídky. Stručně řečeno, mágové jsou mrchy a rána ohňěm do břicha bolí. Hodně. Je pravda, že zabití dvou členů jejich řádu práě při jejich svatebním obřadu by mohlo některých kulturách bráno jako provokoce, ale až takováhle odplata? Lidé jsou složití
Tohle je prosím vražedná zbraň. Luky jsou možná zakázané všem mágům, kvůli míru s draky a grafy, ale o Skifech jako je Miira se nic neřeklo. Luk je ze dřeva Krvácejícího stromu a dračích kostí.
A tohle už je prosím její výsost lidožravá kočka (se silně vyšinutým pohledem, na kterej jsem neskutečně pyšná)
Kochejte se.

Mimochodem, šimli jste si toho ticha tady? Ony tu ty malý mršky někde jsou, jen je musím konečně probudit. Však se vám Zikýček a spol. zase vrátí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | E-mail | Web | 23. května 2012 v 20:05 | Reagovat

Ehm, ehm? A já že to mám prý úplně úžasný!!! No nezabili byste jí?? :-D Stejně jeko Curse, i Miira se jeví jako sympaťačka. Chudinka Shai (sem už vymyslela jméno xD Ťafka je furt jen přezdívka) aby teď nedostala bobky...nebo aby s nestala hlavním chodem :-D

2 J.T. J.T. | Web | 22. června 2012 v 11:18 | Reagovat

Připravte si sedla a uzdečky...vyrážíme! Star Stable je online, takže tě očekávám! Kdyžtak na ICQ (kupodivu si ještě pamatuju heslo :D)
PS: Já na to nezapomněla, jak jsme se kdysi domlouvaly na naše společné "vyjížďky"

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.