Já chápu, že se sem většinou dostanete přes seznam a tak podobně,ale vážně by mě potěšilo kdybyste vy, co mi tak vesele spamujete u několik let starýho článku u Starstable Online projevili trochu snahy a podívali se jestli tu náhodou není další, informovanější článek. (přímo tady)
Díky všem, Arabin, autorka blogu

Momentální výběr povídek:

Dokončené:

Stračí hnízdo (+ vetřelec) No. 1

6. dubna 2013 v 23:18 | Arabian |  Arabian s tužkou v ruce
EpicEpicEpicEpicEpicEpicIAmSoExcitedEpicEpicEpicBlackrockEpic
Dobře, dobře, díky jistýmu filmu od Blue Sky Studios (Doba ledová, Rio, Epiiiiiiiic) jsem teď trochu hyperaktivnější. A taky jsme opět byli na Babovřeskách (hříšný vsi), tentokrát i s babičkou. Ten film začali dávat asi před dvěma měsíci a velkej sál byl stejně ze dvou třetin zarvanej. Troška ví jak na to. A asi to taky souvisí s tím, že Žabovřesky, Dobšice, Záboří a Pištín (jo, znám jména všech vesnic, kde se to natáčelo) jsou v jižních čechách. Žaby máme dokonce jen asi dva kiláky odtud. Nemluvě o tý boží modrý kapličce (ale Babouci jí našli první S vyplazeným jazykem)
Každopádně, leží mi tu pěkná hromádka "skic" z doby opařanské (+ WIP trpaslík ze Stop Stínů) a bylo by škoda nechat je tu jen tak hnít.
Stále nemám přístup ke skeneru a navíc mi zkolabovaly obvody u mýho foťáku, takže odmítá jakýkoliv baterky - nejde. Půjčuji si sice tátův chcípáček, protože na tu skorozrcadlovku nemám odvahu, ale prostě to není ono. Proto budou obrázky v příšerný kvalitě.


Tohle je první sešit (půlka matika, druhá půlka skicy a komplexnější kresby - ty jsou tady) + A3 kresba pastelkami. Nijak nesouvisí s Hnízdem, je to jedno město ze Stínů (aneb to takhle vyšli vlkodlak, trpaslík a čarodějka z věznice), ale vzniklo ve stejný čas jako všechno ostatní a každý následující článek bude mít přesně takovou perličku. (nemůžu na vás přece vybalit tu epickou akvarelovou bitvu hned v prvním článku, že?)
Takže, tohle je první várka mých perliček.
To je prosím Yavis, poslední město který ještě pamatuje starý časy.

Začátky jsou krušný, pořád ještě trochu neohrabaný, ale Miiřiny (mimochodem, věděli jste, že se Miira ve skutečnosti čte Mjira? Ne? To ani její doprovod)

Ummmmmm. Víte že draci ovládají magii? Plamenný dech, let, to všechno je možné jen díky prastaré moci v jejich krvi.
Hádejte, kdo je tenhle fešák.

Pavučinec. Asi to moc není poznat, ale tohle je ghúl. Protože už brzy nás čeká setkání se zlým nekromantem.
A jak mě znáte, ten nekromant bude s Miirou jedna ruka.

Jikk, má láska. V příběhu se objeví, ale jen krátce, především jako Miiřina vzpomínka.

Um... Prostě jen obdivujte, samotnou mě deptá, že píšu tak pomalu.

Někteří Plíživci holt neumí držet tlamu.


!!!HUGE SPOILER INCOMING!!!

Um, podle mě jsou tohle jedny z mých nejlepších děl, JENŽE KAŽDÝMU KDO MÁ MOZEK V PALICI OKAMŽITĚ DOJDE, JAK ONO TO VLASTNĚ VŠECHNO JE. Aspoň myslím, že tomu tak je. Ale když tohle je tak... AwwWwwWwwW
To v pozadí není drak, to je wyverna. To v popředí je hodně hodně hodně drsnej skif. Nemáte nejmenší ponětí, jak moc mě baví ho kreslit.
A na tomhle momentálně pracuju. Strašně jsem si chtěla vyzkoušet jiný úhel kreslení a ta pazoura pro to byla naprosto ideální.

Taaak, to byla má zlatíčka (zpátky k Epic)
Příště další várka, jmenovitě Puštík a Fira a Sazar a ostatní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | 15. května 2013 v 21:36 | Reagovat

já už vážně nemám co říct..........ty obrázky jsou dokonalý....nejdokonalejší!!!!!
a Hnízdo je ještě mnohem dokonalejší!!!
A myslím to smrtelně vážně xDDDDDDDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.