Já chápu, že se sem většinou dostanete přes seznam a tak podobně,ale vážně by mě potěšilo kdybyste vy, co mi tak vesele spamujete u několik let starýho článku u Starstable Online projevili trochu snahy a podívali se jestli tu náhodou není další, informovanější článek. (přímo tady)
Díky všem, Arabin, autorka blogu

Momentální výběr povídek:

Dokončené:

Další chaos čmáranic

27. června 2013 v 12:48 | Arbis |  Arabian s tužkou v ruce
Aneb tatíček si konečně taky jednou zapomněl foťák doma. Původně tenhle článek měl zahrnovat jenom hnízdo, ale od tý doby se hodně změnilo.
Jo a ačkoliv to tu zmíněno nebylo, náš starej disk bohužel odešel na předčasný odpočinek, tak mu všichni hezky zamávejte. (TA MRCHA MĚ PŘIPRAVILA O PŘIBLIŽNĚ 1000 FOTEK Z GUILD WARS, TAKŽE JO, CHCÍPEJ V POKOJI BROUKU)

Curse! Ono to kupodivu ještě žije. Roztomilejší než kdy dřív.
Novější a ještě roztomilejší verze Curse.

Zpátky k Hnízdu. Copak se asi dělo když byl Straka v pubertě. Stále šílí po sýru, díky jeho velikosti už jeho posedlost začíná být téměř nebezpečná. Miiřiny starý kosti sice mají jiný starosti, ale jsou tu jiní, kteří si Strakovo vyvádění vyloženě užívají. (ale to byl spoiler)
Krax, dopravní prostředek Zlatohřívých (a Miiřina nejvtipnější slabina. Ne vážně, ona radši umře vyčerpáním a žízní, než aby na to vylezla).
*pod návalem hysterickýho smíchu padá pod stůl*
Tohle je Puštík (a Pavučinec. I když se tvoří spíš jako Bazilišek)
Puštík by se měl někdy brzy (když se náhodou uráčím dopsat novou kapitolu) objevit na scéně, tak něj buďtě hodní.
Paradoxně je tohle zřejmě jediná postava, která ještě nikoho nezabila. (mimo studenty Akademie, i když kdo ví, kolik toho má Duncan na svědomí)
Zlatohříví v táboře Sněhohřbetů??? Chaos.
Tihla dva sice nejsu hlavní postavy, ale pár chvil s náma pobudou. Hezky až ke konci (mimochodem, pokud máte Miiru a Straku opravdu rádi, bude pro nás všechny lepší když přestanete číst už v půlce, pak to všechno půjde do háje)

A teď k tomu ostatnímu chaosu. Tohle je jedna velmi netrpělivá Duše ze Stop Stínů (už jsem na třetí stránce, yay), která je tam v podstatě jenom proto aby neustále buzerovala dočasnýho hlavního záporáka (když o tom tak přemýšlím, kromě zlověstnýho stína tam už žádná jiná záporná postava hodná pozornosti není. fajn, zlověstnej stín povyšuje na oficiálního záporáka)
PANEBOŽEPROČSAKRANEUMÍMKRESLITLIDIONĚCOLÍP,PROOOČ???
Všechny postavy stínů, který by se daly považovat za hlavní.
A Nito - schválně, kdo ho najde první. (toho Oursss si nevšímejte, jsem zrovna měla rozečtenej komix Pirate Balthasar. A popravdě, Nito tak trochu je sobecká bestie)

Další projekt s cílem odvést mě od práce na něčem, co už má hotovej příběh, vypracovaný příběhy A K***A TO STAČÍ JENOM PŘEPSAT Z TOHO SEŠITU.
Seznamte se, Dračárna (ono to nakonec nezní až tak blbě), příběh seveřana, dvou podivnejch bráchů a luxusní prostitutky (ačkoliv v u nich doma se jim říká prostě děvky)
Jo a draků, protože o těch to je především.
(toho fleku si nevšímejte, mi drze upadla svačina)
(zleva -
V podstatě mám dořešený jenom postavy a jejich vlastní příběhy, což by samo o sobě stačilo, takže mám aspoň nějaký rozptýlení když se zrovna nemůžu flákat nad otevřeným libreofficem. Hlavní příběh tvoří dvě části - první je soužití prozatím bezejmennýho seveřana a bratrů Runy a Nyxe. Nyx patří mezi elitní jednotku válečníků/zabijáků, Runa je jeho malej němej bráška (s největší pravděpodobností taky člen oný jednotky, ale podle těch mnoha zranění asi míň úspěšnější). Pak se do toho všeho přimotá seveřan, mág a ke všemu žoldák, kterýmu bráchové náhodou zachrání kejhák a nastává můj oblíbený chaos.
Druhá část sleduje život prozatím bezejmenné(moje nový nejoblíbenější slovo) dívky, jejíž matka ji vyměnila za další dávku drogy.


A menší spoiler z Hnízda
Tohle je scéna z Miiřiny výpravy do hor. (ne, neletí, leží na sněhu) Jen pro představu, to menší je dospělej drak. To větší je jeden z hlavních důvodů, proč černoskalí draci hromadně migrují ze Zubatých skal.

Jo a na konci tohoto týdne jedu na dovolenou.
A určitě zase půjdeme na Kašperk, jako ostatně každej rok.
Na ten hrad co se o něm psalo v Enigmě.
Prooooč?
Uvědomujete si, ŽE JÁ TÍM ZLÝM LESEM ŠLA V NOCI, ZA TMY, EEEP!
I když to cokoliv co tam straší nemůže bejt horší než rozespalej kastelán.
A-net mě ochraňuj
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Týna Týna | Web | 27. června 2013 v 12:54 | Reagovat

Skvělé kresby! Líbí se mi moc první a druhá, super práce :)

2 Eliss Eliss | 27. června 2013 v 15:25 | Reagovat

je to úplně nádherný, ale má cenu se tomu ještě divit? Všechny tvoje obrázky jsou nádherný!!!!!!!!! xDDDDDDD
Jako vždy, skvělá...ne...skvostná práce ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.